Liekam bēdu zem akmeņa

     Daugavpils nodaļa No 2013.gada 1.aprīļa līdz 2013.gada 31.maijam īstenojusi Sociālās palīdzības sniegšanas projektu „Liekam bēdu zem akmeņa”.

     Īstenojot Sociālās palīdzības sniegšanas projektu „Liekam bēdu zem akmeņa”, mums izdevās sasniegt projektā izvirzītos mērķus. MS slimnieki uzlaboja fizisko stāvokli, emocionālo stāvokli un paaugstināja savu pašvērtējumu, deva iespēju redzēt sevi kā vienlīdzīgu sabiedrības locekli, kurš spēj un vienmēr spēs pārvarēt grūtības un aktīvi darboties visās jomās.

     Daugavpils Olimpiskajā centrā, kas ir vienīgā vieta, kas ir labiekārtota ar iekārtām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām: lifts, individuālās ģērbtuves, nolaižamais krēsls baseinā, silta ūdens temperatūra, ērta iekļūšana centrā. Daugavpils Olimpiskā centra lieliskajā baseinā notika 8 vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā divu stundu garumā.

     Četras ārstnieciskās vingrošanas nodarbības notika  specializētajā zālē kvalificētu treneru vadībā, katra nodarbība ilga veselu stundu.  Konferenču zālē tika novadīta psiholoģiskā nodarbība „Pozitīvās domāšanas trenings”. Visi 20 projektā iesaistītie MS slimnieki cer, ka kādreiz vēl izdosies atkārtot šos priekus.

     Divu mēnešu fiziskās nodarbības ūdenī un specializētās vingrošanas, kā arī nenovērtējamās psihologa konsultācijas sekmēja MS slimnieku – projekta dalībnieku komunikācijas vides paplašināšanai un pozitīvi ietekmēja integrāciju sabiedrībā. Projekta dalībnieki uzlaboja fizisko stāvokli, emocionālo stāvokli un paaugstināja savu pašvērtējumu, projekta aktivitātes sniedza iespēju redzēt sevi kā vienlīdzīgu sabiedrības locekli, kurš spēj un vienmēr spēj pārvarēt grūtības un aktīvi darboties visās jomās, neskatoties uz MS slimnieku pārvietošanās grūtībām, izmantojot spieķīšus, rollatorus vai ratiņkrēslus.

     Sirsnīgi pateicamies Latvijas valsts mežiem par ziedoto Ls 965.00  lielo naudas summu.

                                          Mīļš paldies Ziedot.lv par projekta atbalstu.

                                                                           LMSA Daugavpils nodaļas vadītāja Monika Jukša

 daug13-1.JPG     

dpilsMSd13-3.JPG