Avīze Cerība

1997. gadā iznāca pirmais avīzes „Cerība” numurs. Ņemot vērā finansiālās iespējas, avīze iznāk 2-4 reizes gadā. Avīze tiek veidota ar mērķi informēt par jaunumiem un aktualitātēm. Tā sniedz ieskatu nākotnes plānos un atskatās uz iepriekš paveikto. Avīzi saņem visi LMSA biedri, kuri ir izteikuši šādu vēlēšanos. „Cerība” ir asociācijas cilvēku kopdarbs – paši raksta rakstus un tādējādi informē citus. Neiztrūkstoša avīzes daļa ir LMSA valdes priekšsēdētajas neliela uzruna, kā arī ārzemju materiālu tulkojumi un asociācijas biedru sveikšana lielās dzīves jubilejās un citos svētkos.

                                                                  

   

 NR.54

Paldies visiem avīzes veidotājiem- rakstītājiem un radītājiem un atbalstītājiem

 Nr.54  avīzes izdošanā

 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās mēs neko nevaram iesākt.

Viena ir vakardiena un otra-rītdiena.

Tādēļ šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un galvenokārt-dzīvotu!

 

     LMSA 25, vai tas ir daudz , vai maz…. Kādam var šķist, ka tāds nieks vien ir, bet kādam tas ir vesela mūža ieguldījums, tik daudz padarīta, un vēl tik daudz nepadarīta, jo darbiem nekad nav gala, tie ir darāmi un darāmi.

     Paldies katram par doto artavu , lai asociācija taptu, lai biedrības darbs turpinātos no dienas uz dienu, no gada uz gadu… Paldies tās dibinātājiem, tās radītajiem un aizsācējiem, pamata licējiem - visiem,  kuru vārdus zina katrs saskaroties ar biedrības darbu. Ikviens, kas ielicis sirdi un dvēseli tās pastāvēšanā un eksistēšanā. Visiem nodaļu vadītājiem -bijušajiem un esošajiem, palīgiem, asistentiem, viņu ģimenēm, mūsu ārstiem, un medmāsām, arī pārejam medicīnas personālam PALDIES, kas rūpējušies par mūsu cilvēkiem, dodot cerības par labāku nākotni, vieglāku ikdienu.   

     Mēs kopā esam bijuši milzīgs spēks, palīdzot mazajos, sīkajos darbiņos, jo tikai no mazuma top lielas lietas. Paldies visiem mūsu atbalstītājiem, esot blakus visus šos gadus , mēs zinām,  ne vienmēr ir iespēja atbalstīt ar naudu, bet mēs priecājamies, ja tā ir lieta, manta vai pārtika, ko varam iedot mūsu cilvēkiem, katrs atbalsts ir ļoti svarīgs.

     Cik labi,  jau šo gadu laikā ir izveidojušies nu jau trīs MS centri, un mūsu cilvēkiem ir lielākas, plašākas  iespējas gan ārstēties, gan rehabilitēties. Par šo laiku esam sadraudzējušies, un 10 gadus saņemam humāno palīdzību no Vācijas, Hemeras kristīgās draudzes.

     Tuvojas Ziemassvētku laiks, katrs aizdomājamies par sev mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, ir piedošanu un pārdomu laiks, katrs varam atskatīties par padarīto , bet varbūt arī vēl nepadarīto.   

     Mums ir iespēja piepildīt kāda sapni vai arī īstenot savējo un padarīt ja ne visu pasauli gaišāku tad cita sirdi noteikti. Lai miers mums sirdī un gaišs prāts pār visiem!

     Laimīgu Jauno gadu un lai nākamais gads atnes daudz jaunu cerību, sapņu piepildījumu, par labāku rītdienu un  dzīvi bez MS!

 

Ja Tu gaidīsi īsto brīdi,

Tu nekad neuzsāksi to, ko gribi.

Tāpēc sāc tieši tagad, sāc tur, kur Tu esi, ar to, kas Tev ir!

 

                                                                 Ar mīlestību un no sirds, jūsu LMSA vadītāja Ineta.

 

                                                                                                                       

 Avīzes turpinājumu skatīt - ŠEIT

 

                           

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Mājas lapas izveidi un esamību atbalsta: