Es un mani mīļie

 Ir noslēdzies LMSA Daugavpils nodaļas projekts „Es un mani mīļie”, kas tika īstenots ar Kopienu Iniciatīvu Fonda (KIF) finansiālu atbalstu. 

Tagad varam mierīgi atskatīties uz paveikto, izdarīto un iegūto, varam izsecināt, vai esam sasnieguši projektā paredzētos mērķus.Daugavpils nodaļa par projekta naudu ir iegādājusies datoru, printeri, digitālo fotoaparātu, kancelejas preces, izdoti  Daugavpils nodaļas bukleti. Par līdzfinansējuma naudu no Pilsētas domes  tika organizēti trīs MS slimnieku ģimeņu pasākumi: 1. Jāņu dienai veltīts ģimeņu pasākums, 2. Lielā pavārmākslas diena un 3. Veselības diena J. Raiņa mājā Berķenelē. Šajā noslēguma pasākumā kopā ar mums arī bija KIF pārstāve Ieva Ernšreite.Projekts „Es un mani mīļie” MS slimnieku dzīvē ienesa jaunas idejas, uzlaboja daudzu ģimeņu attiecības. Tiekoties ar dakteri O.Čebotarjovu, ar palīglīdzekļu centra darbiniekiem, ar žurnāla „Taka” darbiniekiem, ar Eiro-aptiekas darbiniekiem uzzinājām daudz jauna un noderīga. MS ģimeņu locekļi sāka izprast šīs slimības īpatnības. Daudzi cilvēki saprata un sajuta, ka ar savu problēmu nav vieni un ir  daudz cilvēku un ģimeņu, kuri  ir pārkārtojuši savu dzīvi.  Kopīgā darbošanās pasākumos MS slimniekiem palīdzēja saprast, ka cilvēki paši ienes dzīvē gaismu, paši var rast saskaņu un pozitīvu psiholoģisko klimatu savā ģimenē.Biroja tehnikas iegāde ļauj mūsu nodaļai celt savu kapacitāti izmantojot jaunākās tehnoloģijas, dod iespēju sazināties ar neirologiem, ar ģimenes ārstiem.Ar digitālo fotoaparātu fotografētos pasākumus tagad ar portatīvā datora palīdzību varēsim parādīt arī gulošajiem MS slimniekiem un viņi varēs justies kopā ar visiem.Iegādātās kancelejas preces tiks izmantotas turpmākajā nodaļas darbībā, apsveikumu gatavošanā gan dzimšanas un vārda dienās, gan gadskārtu svētkos, tiks organizēti ari zīmēšanas konkursi.Skaistie bukleti tiek dalīti visiem nodaļas slimniekiem, pilsētas slimnīcas Neiroloģijas nodaļā, pilsētas un rajona poliklīnikās, Sociālo lietu pārvaldē, Pilsētas domē un visiem interesantiem.         

Liels paldies visiem, kas mūs atbalstīja, sevišķi KIF darbiniekiem par finansēm, arī Daugavpils Dienas centra darbiniecēm par palīdzību visu pasākumu rīkošanā, pilsētas domei par līdzfinansējumu un atbalstu! Šis projekts palīdzēja mums justies vajadzīgiem, visiem kopā mums bija interesanti, laiks pagāja nemanot. 

                                                                                     Monika Jukša Daugavpils nodaļas vadītāja