Patiesi stāsti

21.10.2011Izprotu, kā šī slimība beidz dzīvi

Kopš tā laika nu jau pagājuši vairāki gadi. Stāvēju uz kāda ielas stūra un gaidīju maršruta taksometru. Tas nenāca, tad viens pilns pagāja garām, un es nolēmu doties atpakaļ mājās. Un tad izrādījās, ka viena kāja negrib klausīt. Arī agrāk tā ātri piekusa, bet tagad bija pavisam nespēcīga. Uz ielas taču palikt nevarēju un visiem spēkiem centos tikt mājās. Izdevās. Un tad sekoja slimnīca, magnētiskā rezonanse un diagnoze – MS.

lasīt vairāk

21.10.2011Es nekad nezaudēju cerību, un visiem par spīti būšu stipra!

Sakarā ar slimības neredzamiem simptomiem – tādiem kā pašreiz man – cilvēkiem nav daudz atbalsta no apkārtējiem, un tas, savukārt, dod vairāk emocionālo stresu, kas, savukārt, rada vairāk MS simptomu, tādejādi radot apburto loku.

lasīt vairāk

21.10.2011Priecājos par niekiem

Studēju Rīgā, biju gana centīga. Mācoties 2. kursā, sesijas laikā pēkšņi zaudēju redzi ar vienu aci. Pati nospriedu, ka no pārslodzes, jo naktīs daudz lasīju, konspektēju. Kad nonācu pie mediķiem Gaiļezerā, uzstādīja diagnozi MS. Biju nesen iepazinusies ar puisi, tas apciemoja vai ik dienu un mierināja, neko daudz nesapratu, bet biju laimīga, kad pēc injekcijām acs ābolā un sistēmām redzi atguvu.

lasīt vairāk

21.10.2011Nezināju, kas ir slimība

Bērnībā daudz strādāju – gan mājas dārzā, gan mājas un kolhoza biešu, kartupeļu vagas jākaplē. Tad es nezināju, kas ir slimība, jo ļoti reti slimoju. Bet tad negaidīti saslimu ar multiplo sklerozi, kas neļāva vairs aktīvi strādāt, pat valsts eksāmeni 9. un 12. klasē nebija jākārto.

lasīt vairāk

21.10.2011Dzīve ir skaista, lai kāda tā ir!

Mēs pašlaik dzīvoja trijatā – es, mana meita un MS. Tagad sadzīvojam tīri labi, bet sakumā bija pavisam citādi.

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Mājas lapas izveidi un esamību atbalsta: