Pasaules MS diena 2018

 

world-ms-day-logo-english.png

Katru gadu maija pēdējā trešdienā tiek atzīmēta pasaules Multiplās sklerozes diena, 2018.gadā tā iekrīt 30.maijā.  pateicoties čaklo rociņu palīdzībai https://www.youtube.com/watch?v=XwVdBQnQEYY  un fonda atbalstam, mēs šajā dienā dosim mūsu cilvēkiem pa svecītei, lai kur arī viņš būtu vai slimnīcā, vai mājās, vai kopīgi sanākot kopā, tieši šajā dienā, pulksten 12,00, to aizdegtu. Radīsim šo kopības sajūtu multiplā sklerozes slimniekam, ka neesam viens, bet esam daudz, mēs atceramies par katru un mums visiem ir viena cerība, ar gaišu domu par mīlestību un cerību, ka kādreiz šī slimība būs izārstējama. 

     Diena, kad tiks atzīmēta globāla solidaritāte uz cerību par nākotni.

Pasaules MS diena ir oficiāli atzīmēta katru gadu 30. maijā. Notikumi un kampaņas notiek visu maija mēnesi. Tas apvieno globālo MS sabiedrību, lai dalītos stāstos, veicinātu izpratni par multiplo sklerozi.

2018. gada kampaņa tiek dēvēta par #bringinguscloser un tēma ir pētniecība.

2009. gadā MS International Federation (MSIF) un tās locekļi uzsāka pirmo Pasaules MS dienu. Kopā mēs esam sasnieguši simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, katru gadu veicot kampaņu, kurā katru gadu uzmanība pievērsta citai tēmai.

Ar multiplo sklerozi skarto ir vairāk nekā 2,3 miljonu cilvēku visā pasaulē.

 

     Pētniecība mūs tuvina uz izārstāšanos.

Lai gūtu panākumus, mums kopīgi jākļūst par globālu dalībvalstu kopienu, lai atrastu veidus, kā uzlabot dzīvi ar MS tagad un pārtrauktu MS uz visiem laikiem.

#bringinguscloser kampaņa ir saistīta ar cilvēkiem, kurus ietekmē MS, un tiem, kas iesaistīti MS pētniecībā, tostarp zinātniekiem, studentiem, medicīnas māsām, līdzekļu vākšanas speciālistiem, brīvprātīgajiem un citiem. Tā ir iespēja sanākt kopā, lai atzīmētu to, ko mēs līdz šim esam sasnieguši MS pētījumos, un dalīties ar cerībām uz nākotni.

 https://youtu.be/yMl2PAi66pE 

                                         WMSDLogo2011_EN250px.jpg

Bildes skatīt ŠEIT 

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: