Paralimpiskā sporta diena

  • Jaunumi
  • Paralimpiskā sporta diena

Visus interesentus ar invaliditāti, kuri vēlas piedalīties vienā no gada lielākajiem sportošanas notikumiem Latvijā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu .    

Jau 7. reizi notiks viens no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā – sporta festivāls "Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā", kas aicina dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistīties cilvēkus ar invaliditāti! Pasākums tiek organizēts ar Bankas Citadele un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.
Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā, un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!

      Pieteikuma anketa –

 https://www.lpkomiteja.lv/piesakies-paralimpiskajai-dienai-rigas-pilseta-2018/.

Pieteikuma anketas gaidīsim līdz 8.maijam!

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS, un visi dalībnieki tiks nodrošināti ar bezmaksas pusdienām. Pasākumam nav vecuma ierobežojumu, tādēļ aicinām pasākumā iesaistīties gan bērnus un jauniešus (un viņu vecākus!), gan pieaugušos – esam pārliecināti, ka ikviens atradīs sev interesējošo aktivitāti!

Aicinām pieteikuma anketu aizpildīt elektroniski.
Sacensībām var pieteikties arī sūtot uz e-pasta adresi ulmane.inese@inbox.lv aizpildītu Word formāta pieteikumu, vairāk informācijas pievienotajā pielikumā.

Patiesā cieņā,

Daiga Dadzīte
Latvijas Paralimpiskās komitejas Prezidente
Latvijas Paralimpiskās komitejas Ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāja

+371 29462443
+371 27049402

www.lpkomiteja.lv

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: