Tikšanās Luxemburgā

Atskatoties vēl par padarīto...

Tikšanās ar Luksemburgas MS asociācijas pārstāvjiem.

     Šogad 25.maijā personīgās vizītes laikā mēs apmeklējām Luksemburgas Multiplās Sklerozes asociāciju un  tikāmies ar tās valdes locekli Lini Olingeri , kā arī citiem pārstāvjiem un biedriem no Multiplās Sklerozes asociācijas. Tikšanās notika Luksemburgā Mersch pilsētā dienas aprūpes centrā , kur blakus atrodas arī  brīvdienu māja. Brīvdienu- atpūtas māja atrodas tieši blakus, kurā ir speciāli aprīkotas 5 naktsmītnes, labiekārtotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ar autostāvvietu, liftu.     

Dienas centrs ir izveidots speciāli multiplās Sklerozes cilvēkiem, bet to var apmeklēt un uzturēties arī ar citām neiroloģiskām saslimšanām.

     Šajā centrā tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts, šeit atnākot par atsevišķu samaksu var gan saņemt friziera pakalpojumus, gan izmazgāt drēbes, gan nodarboties smalkās motorikas attīstībai dažādiem rokdarbiem, saņemt masāžu un paēst pusdienas, un tas viss vienviet. Biedru nauda mēnesī viņiem gan ir 30 euro apmērā pluss arī valsts ļoti palīdz un atbalsta materiāli, lai šādu centru atbalstītu, kā arī ir radītas valsts apmaksātas darba vietas, kas palīdz aprūpēt un nodarbojas ar šiem cilvēkiem. Speciāls autobuss no pilsētas centra individuāli piebrauc klāt un katrs tiek šeit tiek atvests un vakarā aizvests mājās. Mēs par to varam sapņot ,,,tas arī būtu viens no maniem sapņiem, cik labi, ja arī mēs tādu varētu un valsts mums palīdzētu ko tādu izveidot un uzturēt…

lux1.jpg

lux2.jpg

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Mājas lapas izveidi un esamību atbalsta: