Sustento izdod avīzi cilvēkiem ar invaliditāti vai hronisku saslimšanu

  • Jaunumi
  • Sustento izdod avīzi cilvēkiem ar invaliditāti vai hronisku saslimšanu

Sustento izdod avīzi cilvēkiem ar invaliditāti vai hronisku saslimšanu.

     Iznācis Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" avīzes pirmais numurs.Avīze iznāks vienu reizi mēnesī, un tajā būs aktuālākā informācija cilvēkiem ar invaliditāti vai hronisku saslimšanu. Katrā numurā būs viena galvenā tēma, ko skatīsim detalizētāk, "Sustento" dalīborganizāciju aktivitātes un iepazīstināšana ar šīm organizācijām un citus jautājumus.

    

     Avīze tiek izdota projektā "Informācija pieejama ikvienam" un ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas budžeta līdzekļiem. Projekta "Informācija pieejama ikvienam" mērķis ir sekmēt informācijas pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti, veicināt viņu līdzdalību politiskās un sabiedriskās aktivitātēs, motivēt iesaistīties lēmumu risināšanā valsts un pašvaldību līmenī.    

     Tiekoties ar "Sustento" 48 dalīborganizāciju pārstāvjiem, tika secināts, ka lielākoties ārpus lielākām pilsētām ir ļaudis, kam nav pieejams internets vai kam nav arī datora. Daudzi no šiem cilvēkiem dzīvo samērā izolēti, un saziņa ar ārpasauli galvenokārt ir televīzija vai radio. Šiem cilvēkiem paredzēta avīze papīra formātā, citiem tā būs pieejama elektroniski "Sustento" mājas lapā, norāda Lutiņa.

     Avīzes pirmajā numurā lasītāji tiks iepazīstināti ar projektu, ar organizāciju un ieskatīsies dziļāk transporta tēmā - gan Eiropas Savienības direktīvas, gan Latvijas aktivitātes.

     Avīzi bez maksas rīdzinieki var saņemt "Sustento" birojā Antonijas ielā 24-20, savukārt ārpus Rīgas dzīvojošie aicināti sazināties ar organizāciju.

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Mājas lapas izveidi un esamību atbalsta: