Labestības stunda ar mazajiem draugiem.

  • Jaunumi
  • Labestības stunda ar mazajiem draugiem.

Labestības stunda ar mazajiem draugiem.

 

2017.gada 16.martā Daugavpils dienas centrā „Saskarsme” notika Labestības stunda,  jo viņa tiešiam bija no sirds. LMSA Daugavpils nodaļas biedri satikās ar saviem mazajiem draudziņiem no Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādes.

Bērni atnāca ar saviem dzejolīšiem, teicieniem, parunām par tēmu – labestība. Mums – nodaļas biedriem kopā ar bērniem un pirmsskolas skolotājām  izveidojās dialogs, kāpēc jābūt labestīgam, līdzjūtīgam, sirsnīgam, izpalīdzīgam. Ko nozīme cienīt otru cilvēku? Ne katrs pieaugušais var atrast atbildi uz šo  jautājumu. Ļoti svarīgi jau no bērnības ne tikai runāt par to,  bet darīt mazus darbiņus ar lielu mīlēstību. Labestības stundā mēs ieplānojām kopā pastrādāt, izveidojot skaistas Lieldienu apsveikuma kartiņas. Sākās darbs....sirsnīgs, draudzīgs, kad skolotāju lomās bija šie jaukie bērniņi, kuri mūs visus ir pieņēmuši, kā cilvēkus bez problēmām.

Bērni padalījās ne tikai ar savu radošuma prieku, bet arī ar savu dvēseles siltumu. Prieks un liels gandarījums, ka pirmsskolas iestādes pedagoiem izdodas ieaudzināt bērniem šīs dzīves vērtības.

LMSA Daugavpils nodalas vadītāja Monika Jukša

D-pils.03.1.JPG

D-pils.03.2.JPG

D-pils.03.3.JPG

D-pils.03.4.JPG

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Mājas lapas izveidi un esamību atbalsta: