MS cilvēku sociālās integrācijas veicināšana

  • Jaunumi
  • MS cilvēku sociālās integrācijas veicināšana

Projekts “MS cilvēku sociālās integrācijas veicināšana”

     Projekts- pasākums “MS cilvēku sociālās integrācijas veicināšana” ar īstenots  ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu norisinājās no 2014.gada 17.-27. augustam. Pēc Vācijas, Hemer dzīvojošo draugu uzaicinājuma, 20 MS cilvēki – biedrības LMSA biedri apmeklēja mazpilsētu Hemer, Märkischer Kreis rajonā, Ziemeļreinas Vesfālenē, Vācijā.

     Projekta ietvaros tika īstenotas plānotās aktivitātes un visi projekta dalībnieki piedalījās ekskursijās, pieredzes apmaiņas semināros, kultūrvēsturisko un mākslas objektu apskatēs, iepazinās ar sociālo pakalpojumu iespējām, aprūpes iespējām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Vācijas mazpilsētās. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja pabūt un apmeklēt:

1)     Apmešanās vieta Hemera, kas atrodas Alpu kalnu pakājē;

2)     ISPEJAS nacionālo parku pie Zeiles ezera, lielos būros dziedoši dažādi putni, daudz krāšņu ziedu un skaistu strūklaku;

3)    Kūrortpilsētu Bad-Zasendorfu, kūrorts pie minerālūdens avotiem tika izveidots 1960.gadā, apmeklētājiem tiek piedāvātas procedūras ar minerālūdens inhalācijām un peldēšanu atklātā minerālūdens baseinā, kur  temperatūra gan ziemā, gan vasarā ir konstanta + 38 grādi.

4)     ZOEST pilsētas apmeklējums;

5)     DORTMUNDES zoodārzu ar bagātu dzīvnieku kolekciju, pingvīnu un roņu barošanas vērošana;

Kopumā pasākumā mūsu grupas dalībnieki varēja ergoterapeita vadībā darināt rokdarbus, piedalīties piknikā, pašu spēkiem gatavot čeburekus, apmeklēt koncertus, pastaigāties pa sakoptu mazpilsētas vidi,  baudīt pielāgotu pasākumu visiem bez jebkādiem ierobežojumiem un justies sabiedrībai piederīgam

                                                                                                    

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: