Ar prieku un labsajūtu pa dzīvi.

  • Jaunumi
  • Ar prieku un labsajūtu pa dzīvi.

Projekts "Ar prieku un labsajūtu pa dzīvi..."

     Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda atbalstītais projekts "Ar prieku un labsajūtu pa dzīvi..." īstenots no 2013.gada jūlija līdz decembrim. Projekta ietvaros esam iegādājušies datortehniku un programmatūru, kancelejas preces, 10 biedrības seniori apmeklēja datorapmacības korporatīvos kursus 2 dienu garumā, noorganizēti ergoterapeita semināri- konsultācijas par pareizu palīglīdzekļu izvēli, par mājvietas pielāgošanu un iekārtošanu atbilstošām prasībām un katra individuālām vēlmēm un iespējām.

     Viens no projekta noslēguma pasākumiem bija pieredzes apmaiņas brauciens 10 Rīgas senioriem uz LMSA Jelgavas nodaļu un tikšanās seminārs ar Jelgavas nodaļas vadītāju un biedriem Jelgavā Rīgas seniori kopā ar jelgavniekiem gida pavadībā apskatīja Jelgavas Sv. Trīsvienības torni.

Pēc nelielas kafijas pauzes rīdzinieki un jelgavnieki devās kopīgā ekskursijā uz Tērvetes dabas parku, kur visi pasākuma dalībnieki varēja apskatīt jauko rudenīgo pasaku mežu, braucot senatnīgā vilcieniņā, kas atviegloja dažiem pagrūto pārvietošanos pa garajām meža takām. Pēc jauki pavadītas pēcpusdienas dabā, projekta dalībniekiem bija sarūpētas siltas pusdienas un neaprakstāmiem iespaidiem pildītie pasākuma dalībnieki varēja doties mājup.

     Īstenotā projekta ietvaros Rīgas seniori apmeklēja seniori apmeklēja Dailes teātra izrādi „Šeipings”, „Finita La Comedia” un Jaunā Rīgas teātra izrādi „Austrumvējš Rietumvējš”, esam gandarīti, ka ietvērām projektā šo aktivitāti, jo viena no projekta dalībniecēm teātra izrādē nebija bijusi 15 gadus!

                                                                                                            Projekta vadītāja Ivita Faituša.

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: