14.05.2019Lieldienas cēsīs

Lieldienas sanākušas,daudzas olas sadējušas,

ķeriet Jūs to zaķi ciet, lai Jums arī olas tiek!

Paldies SIA "SOLO" vadītājam un visiem par ļoti garšīgiem cepumiem, pīrādziņiem, kliņģeri Lieldienas galdam LMSA Cēsu nodaļai ! No 17 nodaļas biedriem  varēja ierasties 5 biedri, bet  7 , kuri no mājas jau diemžēl iziet nevar, apciemojam mājās .Pie galdā parunājam par par dzīvi LMSA LATVIJĀ 
izdalijām informatīvo avīzi  "CERĪBA" , 26. aprīlī nolēmām aizbraukt, uz  Cēsu Sociālās vides forumu  "Gaujaslīčos", Dzirnavu ielā, pasākumu rīko Cēsu novada pašvaldība un pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" sadarbībā ar biedrību "Gaujaslīči".  Sociālās vides forums, kura laikā tiks diskutēts par izaicinājumiem, risinājumiem un iespējām labvēlīgas un atbalstošas sociālās vides veidošanai Cēsu novadā. Cēsu Sociālās vides forums norisinās Cēsu novada Attīstības programmas 2020.-2026.gadam tapšanas gaitā. Foruma noslēgumā tika svinēta arī Gaujaslīču 80.pastāvēšanas gadadiena.


 Lieldienas 2019.jpeg

           29. Maijā kopā ar visiem MS biedriem atzīmēsim MS dienu Gaiļezera slimnīcā.

 

                                                                           LMSA Cēsu nodaļas vadītāja Gaļina Bezdeņežniha.

lasīt vairāk

08.04.2019Par pieejamu sabiedrisko transportu

Par pieejamu sabiedrisko transportu

Lai noprecizētu informāciju un iespējas personām ar invaliditāti izmantot speciāli aprīkotus autobusus, vēlamā galamērķa sasniegšanai.

Pielikumā pievienota tabula, kurā norādīti kontakttālruņi un e-pasta adreses, lai, normatīvajos aktos minētās 72 stundas iepriekš, pieteiktu nepieciešamo transportlīdzekli.

Sīkāku informāciju par reisu izpildes dienām, laikiem un citiem pakalpojumiem iespējams iegūt:

www.1188.lv

www.bezrindas.lv

www.mobilly.lv

lasīt vairāk

12.03.2019Kā es sadzīvošu ar slimību?

Kā es sadzīvošu ar slimību?

Coping20brochuresanofilvPicture.jpgPietiek vien ar aizdomām par nopietnu slimību, lai rastos gana daudz stresa, bet diagnozes apstiprināšana vienmēr rada bažas un satraukumu. Neraugoties uz aizdomām, kādas bija jau iepriekš, diagnozes apstiprināšanas gadījumā ir normāli izjust stipras emocijas vai spēcīgas, paralizējošas bailes.

Šī grāmata ir paredzēta cilvēkiem, kurus ir skārusi saslimšana, kā arī viņu tuviniekiem. Praktiskā nolūkā tā ir sadalīta divās daļās – pirmajā daļā apkopota informācija pacientiem, bet otrajā daļā – viņu tuviniekiem.

lasīt vairāk

11.03.2019Cigun ārstnieciskās nodarbības

Cigun ārstnieciskās nodarbības~

Norises laiks: Trešdienās plkst.17.40 -19.00
Vieta:             Rīga, Kurbada ielā 2 (ieeja no pagalma, 4.stāvs , lifts; pretī 1.trolejbusa pietura, vai

                      10.min. gājiens no Abrenes ielas autobusu galapunkta).

Pasniedzēja: Solvita Zemīte, I.Kurjavceva skolniece, Esmu sertificēta deju un kustību terapeite un sertificēta ciguna un taidzi cjuaņ instruktore, kā arī man ir profesionālais maģistra grāds veselības aprūpē. Ikdienā vadu individuālās un grupu nodarbības: deju un kustību terapijā (DKT), atveseļojošā ciguna praksē, kā arī dinamiskajā meditācijā. Esmu reiki un rekonekcijas praktiķe, kā arī Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijas (LDKTA) valdes priekšsēdētāja.

Nodarbības maksa: 5 EUR, ja esat kādas pacientu biedrības biedrs. 

Aprīlī un Maijā - mums īpaša iespēja - Nokomplektējot 15-20 cilv. grupu pacientiem ar invaliditāti, mums pieejamas bezmaksas nodarbības, iekļaujoties I.Kurjavceva skolas veselības projektā.  :)   Tāpēc jo sevišķi svarīga savlaicīga pieteikšanās (negaidot aprīli), lai noformētu šo grupu!

Tuvāka informācija un pieteikšanās zvanot vai rakstot pasniedzējai Solvitai: mob. 26514181  solvita.zemite@gmail.com
 

 

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: