Projekta noslēguma pasākums- Latvijā, Rīgā

  • Jaunumi
  • Projekta noslēguma pasākums- Latvijā, Rīgā

Pacientu intereses pārstāvošajā Latvijā notika pēdējā projekta konference viesnīcā "Days Hotel Riga VEF" Brīvības ielā 199c, Rīgā, 2014.gada  31. maijā. Šajā konferencē bija iespēja noklausīties ķīniešu medicīnas profesora Rene Goris lekciju, mazliet praktiski apgūt ķīniešu terapijas metodiku un izmēģināt ķīniešu masāžu. Profesors Rene Goris projektā piedalījās no Nīderlandes, viņš māca ķīniešu medicīnu Amsterdamā, Pekinā, Meksikā un citur pasaulē. Cerams, ka šī projekta rezultātā mums izdosies vēl kādu reizi uzaicināt profesoru uz Rīgu un izveidot kādu praktisku ķīniešu medicīnas apmācību arī Latvijā.

     Noslēguma konferencē varēja iepazīties arī ar Vācijas hipnoterapijas ārstēšanas metodi, kuru projektā pārstāvēja Dr Susan Fischer ar "Zentrum der interaktiven Medizin" no Štutgartes, Vācijas. Interesentiem bija arī iespēja piedalīties hipnoterapijas seansā, kā arī iegādāties kompaktdisku ar šīs hipnotizējošās balss ierakstu. Atsauksmes no dalībniekiem pēc terapijas seansa bija vislabākās, šī angļu valodā skanošā balss no ieraksta radīja ķermenī pozitīvas sajūtas arī tajos gadījumos, ja angļu valodas prasmes nebija vislabākās.

 

     Polijas partneriem no "Center of Natural Medicine" bija plašs piedāvājums gan akupunktūras, gan fitoterapijas, gan skaņu terapijas, gan jogas veidā. Poliju pārstāvošie speciālisti ir izgājuši apmācību un ilgstoši praktizējuši ASV, kura alternatīvās medicīnas un akupunktūras apmācības un regulācijas jomā šobrīd ir aizgājusi krietni tālāk par Eiropu. Mūsu konferencē notika lekcijas un demonstrācijas, papildus lekcijām bija iespēja piedalīties grupu terapijā, meditācijā, Tai Chi vingrojumos un masāžā.

 

     Visas šīs demonstrētās alternatīvas metodes ir orientētas uz to, lai cilvēkā atvērtu un attīstītu paša organisma spējas sakārtot savu ķermeni. Cilvēkam jau piedzimstot no dabas ir dots ļoti liels resurss, kuru dzīves gaitā katrs savā veidā notērē, rezultātā iegūstot dažādas saslimšanas. Tad visa šī alternatīvā metodika dod dažādas iespējas cilvēkam pašam palīdzēt sev, kas, protams, ir garš un grūts ceļš līdz reāli sajūtamiem veselības uzlabojumiem. Jāatceras, ka tā vienmēr ir paša izvēle, kādā veidā rīkoties ar savu ķermeni: mēģināt ārstēties pašam, atdot ārstēšanu ārstiem vai iesaistīt visus iespējamos veidus, arī alternatīvos un papildinošos.

 latv.JPG    

 Informāciju par projektu un arī atskaiti (angļu valodā)  iespējams izlasīt internetā:     http://camprofessionals.wordpress.com/

lat1.JPG

lat3.JPG

lat2.JPG

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: