08.04.2019Par pieejamu sabiedrisko transportu

Par pieejamu sabiedrisko transportu

Lai noprecizētu informāciju un iespējas personām ar invaliditāti izmantot speciāli aprīkotus autobusus, vēlamā galamērķa sasniegšanai.

Pielikumā pievienota tabula, kurā norādīti kontakttālruņi un e-pasta adreses, lai, normatīvajos aktos minētās 72 stundas iepriekš, pieteiktu nepieciešamo transportlīdzekli.

Sīkāku informāciju par reisu izpildes dienām, laikiem un citiem pakalpojumiem iespējams iegūt:

www.1188.lv

www.bezrindas.lv

www.mobilly.lv

lasīt vairāk

12.03.2019Kā es sadzīvošu ar slimību?

Kā es sadzīvošu ar slimību?

Coping20brochuresanofilvPicture.jpgPietiek vien ar aizdomām par nopietnu slimību, lai rastos gana daudz stresa, bet diagnozes apstiprināšana vienmēr rada bažas un satraukumu. Neraugoties uz aizdomām, kādas bija jau iepriekš, diagnozes apstiprināšanas gadījumā ir normāli izjust stipras emocijas vai spēcīgas, paralizējošas bailes.

Šī grāmata ir paredzēta cilvēkiem, kurus ir skārusi saslimšana, kā arī viņu tuviniekiem. Praktiskā nolūkā tā ir sadalīta divās daļās – pirmajā daļā apkopota informācija pacientiem, bet otrajā daļā – viņu tuviniekiem.

lasīt vairāk

11.03.2019Cigun ārstnieciskās nodarbības

Cigun ārstnieciskās nodarbības~

Norises laiks: Trešdienās plkst.17.40 -19.00
Vieta:             Rīga, Kurbada ielā 2 (ieeja no pagalma, 4.stāvs , lifts; pretī 1.trolejbusa pietura, vai

                      10.min. gājiens no Abrenes ielas autobusu galapunkta).

Pasniedzēja: Solvita Zemīte, I.Kurjavceva skolniece, Esmu sertificēta deju un kustību terapeite un sertificēta ciguna un taidzi cjuaņ instruktore, kā arī man ir profesionālais maģistra grāds veselības aprūpē. Ikdienā vadu individuālās un grupu nodarbības: deju un kustību terapijā (DKT), atveseļojošā ciguna praksē, kā arī dinamiskajā meditācijā. Esmu reiki un rekonekcijas praktiķe, kā arī Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijas (LDKTA) valdes priekšsēdētāja.

Nodarbības maksa: 5 EUR, ja esat kādas pacientu biedrības biedrs. 

Aprīlī un Maijā - mums īpaša iespēja - Nokomplektējot 15-20 cilv. grupu pacientiem ar invaliditāti, mums pieejamas bezmaksas nodarbības, iekļaujoties I.Kurjavceva skolas veselības projektā.  :)   Tāpēc jo sevišķi svarīga savlaicīga pieteikšanās (negaidot aprīli), lai noformētu šo grupu!

Tuvāka informācija un pieteikšanās zvanot vai rakstot pasniedzējai Solvitai: mob. 26514181  solvita.zemite@gmail.com
 

 

lasīt vairāk

22.02.2019Tikšanās ar labklājības ministri

Tikšanās ar Ramonu Petraviču un Elīnu Celmiņu

21. februāra SUSTENTO pārstāvniecības sapulces darba kārtībā uz sapulci tika uzaicinātas labklājības ministre Ramona Petraviča un ministrijas sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Elīna Celmiņa, lai mēs, organizācijas, kas pārstāv cilvēkus ar invaliditāti un pacientus ar hroniskām saslimšanām, varētu paust savu viedokli.

lasīt vairāk

14.02.2019MS Izstāde turpinās

15. februārī izstāde tiks rādīta starptautiskajā konferencē Radisson Blu Latvija konferenču un spa viesnīcā, un no 16. februāra līdz 21. februārim darbi tiks prezentēti Rīgas Stradiņa universitātes (Rīgas Stradiņa universitāte Anniņmuižas 26a) un no 22. februāra apskatāma Jaunķemeru rehabilitācijas centrā.

Mākslinieka Alekseja Aļifanova izstāde “Es un MS”. Fotoprojekts īstenots apvienojoties ar Multiplās Sklerozes asociāciju un kompāniju Sanofi Genzyme, lai izteiktu atbalstu tiem cilvēkiem, kuri slimo ar multiplo sklerozi. Fotogrāfiju vienojošais elements ir MS slimnieks sabiedrībā, viņu ikdienas dzīve un grūtības. Jo bieži MS vizuāli nevar ieraudzīt, bet tas nenozīmē, ka slimnieks neko nejūt. Fotogrāfijas raksturo ne tikai fiziskas problēmas, bet arī to, kas notiek cilvēku galvā, un to, ar ko ikvienam MS slimniekam nākas saskarties. No malās it kā skaista, krāsaina, īpaša dzīve, bet tomēr ar grūtībām un ciešanām, kas jāpieņem un ar kuru jāiemācās sadzīvot, gan slimniekam, gan viņa tuviniekiem. Galvenā doma piesaistīt sabiedrības uzmanību multiplās sklerozes saslimšanai. It īpaši jaunus cilvēkus, kuri baidās griezties pie ārstiem, vai neuztver šo slimību nopietni.

 

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: