25.06.2019Slimība visbiežāk skar jaunus un aktīvus cilvēkus

Par slimības diagnosticēšanu un ārstēšanu saruna raidījumā Kā labāk dzīvot.

Raidījuma viesi:

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs asociētais profesors Guntis Karelis, psihoterapeits Artūrs Miksons un fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Guna Bērziņa.

Kalusies un skati te-

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/multipla-skleroze-slimiba-visbiezak-skar-jaunus-un-aktivus-cilve.a118547/ 

 

lasīt vairāk

21.06.2019Informatīvā diena personām ar invaliditāti un viņu līdzcilvēkiem.

PAVADI AKTĪVU DIENU AR ĢIMENI, DRAUGIEM UN LĪDZCILVĒKIEM !

30 Jūnijs ! Arī Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācija būs tur - visi laipni aicināti piedalīties

no 11:00-15:00
no 13:40 līdz14:00 Deju un kustību terapijas iespējas, kā arī citas aktivitātes ! Atnāc !

2019. gada 30. jūnijā Rīgā, Vērmanes dārzā norisināsies aktīva diena personām ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem “Tu Neesi viens”, kuras ietvaros visi interesenti ir aicināti BEZ MAKSAS piedalīties nodarbībās, izmēģināt spēkus sportiskās aktivitātēs, klausīties izglītojošas lekcijas un konsultēties ar biedrībām un atbalsta organizācijām, kā arī saņemt organizatoru sarūpētas dāvanas.

          Informatīvā diena notiks no plkst. 11.00-15.00, kur klātienē varēs iepazīties ar dažādiem veselības jomas speciālistiem – pulmonologu, ergoterapeitu, mākslas, deju un kustības terapeitiem, psihoterapeitiem, kanisterapeitu un ģenētiķi – un uzklausīt speciālistu ieteikumus veselības veicināšanai un stiprināšanai ikdienā, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pasākuma ietvaros būs iespēja veikt arī veselības mērījumus (holesterīns, glikoze).

lasīt vairāk

16.06.2019Multiplās Sklerozes konference KRC Jaunķemeri

Multiplās Sklerozes konference KRC Jaunķemeri

     Multiplā skleroze pavisam noteikti ir diagnoze, par kuru ir jārunā, kas ir “jāceļ gaismā” , tādēļ 13.jūnijā KRC Jaunķemeri rīkoja MS pacientiem veltītu konferenci, kurā rehabilitācijas centra speciālisti sadarbībā ar Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācija un uzņēmumu Sanofi Genzyme sniedza gan praktisku informāciju, gan vadīja meistarklases, kas ir aktuālas katram MS pacientam.

     Konferenci atklāja dr. Elīna Malkiela, kura pastāstīja par Multiplo sklerozi, kas tā ir un kā atpazīt tās simptomus, vēlāk iepazīstināja par medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri" Pēc lekcijām katrs varēja izvēlēties kuru darba grupu apmeklēt vai tā bija Lī Silverman balss terapija multiplās sklerozes pacientiem, vai par pareizu ēšanu, vai relaksācijas nodarbību, vai arī ķermeņa apzināšanos caur kustību. Lekcijās klausījāmies par enerģijas taupīšanas tehniku ikdienas aktivitāšu veikšanas atvieglošanai, RSU studentes prezentēja bukletu par šo tēmu, kā arī par iespējām  saņemt šāda veida pakalpojumus un informāciju, kur iegādāties preces, kā pielāgot dzīvojamo vidi, kas atvieglotu ikdienu personām ar īpašām vajadzībām.

          Jaunķemeri MS.jpgFoto:M.Potāga    

     Paldies par interesantām lekcijām, pusdienām un arī ekskursiju pa izremontētajām rehabilitācijas centra telpām un iespēju redzēt, kā tiek nodrošināta pati rehabilitācija, kas mūsu cilvēkiem tik ļoti nepieciešama.

                                                                                                                            Ineta Osipoviča

 

lasīt vairāk

11.06.2019MS konference

    JaunķemeriKRC.jpg

     Multiplā skleroze pavisam noteikti ir diagnoze, par kuru ir jārunā, kas ir “jāceļ gaismā”, tādēļ 13.jūnijā KRC Jaunķemeri rīkojam MS pacientiem veltītu konferenci, kurā mūsu speciālisti sadarbībā ar Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācija un uzņēmumu Sanofi Genzyme sniegs gan praktisku informāciju, gan vadīs meistarklases, kas ir aktuālas katram MS pacientam. 

❗️Aicinām uz konferenci ikvienu, kas sadzīvo ar MS! ☎️ Piesakies konferencei zvanot pa tālruni 66117706.

lasīt vairāk

Aptauja:
Mana primārā nepieciešamība.

Rezultāti Atbildēt

Biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” (LMSA)
LMSA atrodas Latvijas Jūras medicīnas centrā (LJMC) Melīdas iela 10, Rīga, LV – 1015

Tālrunis: 2 659 9723
E-pasts: lmsa@lmsa.lv

LMSA rekvizīti:
A/S „Rietumu Banka”
Konts:
IBAN LV10RTMB0000 0688 01518
SWIFT: RTMBLV2X


Nodaļas

Atbalstītāji: